Piękne wnętrza dla Twojego domu...

zobacz teraz »

Slider

Wnętrza z kamienia dla domu – Warszawa, Józefów, Otwock i okolice

Szanowni Państwo,

Szukacie wykonawcy dla wystroju wnętrz z kamienia dla swojego mieszkania czy domu? Granit Otwock – lokalna firma z okolic Warszawy, wykona dla Państwa projekt, o jakim zawsze marzyliście – terminowo, fachowo i w rozsądnej cenie.

Posadzki i schody z granitu -Warszawa, Otwock i okolice

Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć, na których mogą Państwo zobaczyć, jak monumentalnie piękne mogą okazać się wnętrza wykonane z kamienia – granitu, marmuru, konglomeratu czy innego, dowolnego materiału kamiennego. Kamień nada Państwa wnętrzom dostojności, stworzy elegancki, przytulny klimat, a także zrobi wrażenie na każdym z gości, odwiedzających Wasze cztery kąty. Pozwól sobie na odrobinę luksusu z firmą Granit Otwock – zapraszamy do kontaktu.

tel. (22) 788 25 23
kom. 601 323 130
biuro@granitotwock.pl

Jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce. Nasza siedziba mieści się w Otwocku koło dzielnicy Warszawa Wawer – obsługujemy takie rejony, jak Warszawa Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Ursynów, oraz małe miejscowości położone w ustronnych miejscowościach takich, jak Celestynów, Karczew, Sobienie-Jeziory, Sobiekursk, Wiązowna, Glinianka i nie tylko.

Galeria – zdjęcia wnętrz z kamienia. Kamienne schody z granitu, posadzki granitowe